Minisulgpall

Minisulgpall on mõeldud lastele vanuses 4-7 eluaastat. Soomes ja Taanis tegeletakse minisulgpalliga juba aastast 2010, Tondiraba Sulgpallkool alustas minisulgpalli treeningutega 2012. aastal.

Meie eesmärgiks on pakkuda liikuvaid treeninguid, mis tagavad lapse hea tervise ja elukvaliteedi. Minisulgpallis õpetatakse lastele läbi lõbusate ja arendavate mängude peamiselt reketi käes hoidmist ja palli tabamist. Lisaks sulgpallile arendavad treeningud laste koordinatsiooni, reaktsiooni, kiirust ja täpsust.

Et kohandada sulgpall väikelapsele jõukohaseks, treenime spetsiaalselt väikestele lastele mõeldud lühikeste reketitega ja madala võrguga. Lisaks kasutame treeningutel ka muid arendavaid vahendeid nagu õhupallid, liivakotid, hularõngad ja hüppenöörid.

Lahtiolekuajad

Tondiraba Sulgpallihall on avatud:
E-N 7.00-23.00
R
7.00-22.00
L
9.00-21.00
9.00-22.00

Inimesed

Alo Ojassalu - juhatuse esimees
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristo Kasela - peatreener
56 242 282, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ants Mängel - treener
5592 8836, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
babolat logotallink logogsinvest logolenneTondiraba Sulgpallikool: Tondiraba 11, Tallinn 13916
Väljakute broneerimine 600 2915
Info sulgpallitreeningute kohta 56 242 282
facebook button
tennisekooli logo tondiraba logo sulgpallikool logo

Koolist

Tondiraba Sulgpallikooli treeningutel osaleb 70 last vanuses 4-18. Lapsed osalevad aktiivselt Noorte GP-etappidel ja teistel Eesti Sulgpalliliidu ametlikel võistlustel.
Tondiraba Sulgpallikool | 1999-2014, Kõik õigused kaitstud.