Eesti Noorte Meistrivõistlused 2017

25-26. märtsil toimusid Tallinnas Tondiraba Sulgpallihallis Eesti Noorte Meistrivõistlused. Tondiraba sulgpallikoolist osalesid võistlustel Morten Karjus, Mari Ann Karjus ja Aidi Hamburg.

Morten Karjus, kes on veel noor, võitles tublisti, kuid mänguvõitu veel ei saanud.

Tema õde Mari Ann saavutas naisüksikus hõbeda, kui kaotas finaalis 3 kordsele võitjale Kati-Kreet Marranile 2:0. Naispaaris said nad üheskoos Katiga kuldmedali. Segapaari mängis Mari Ann Hans-Kristjan Pilvega (Pärnu SK) ja pidid finaalis Lõo/Marrani paremust tunnistama 2:0 ja jäid hõbedale.

Aidi Hamburg mängis naispaari koos Merit Mägiga (Triiton), kus said head võidu poolfinaalis ja kokkuvõttes kaotasid finaalis Marran/Karjusele 2:0 ning said hõbemedali.

Lisaks noortele toimus samal ajal ka Seenioride Meistrivõistlused, kus said mitmed Tondiraba Sulgpalliklubi mängijad medaleid erinevates vanuseklassides.

Lahtiolekuajad

Tondiraba Sulgpallihall on avatud:
E-N 7.00-23.00
R
7.00-22.00
L
9.00-21.00
9.00-22.00

Inimesed

Alo Ojassalu - juhatuse esimees
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kristo Kasela - peatreener
56 242 282, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Ants Mängel - treener
5592 8836, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
babolat logotallink logogsinvest logolenneTondiraba Sulgpallikool: Tondiraba 11, Tallinn 13916
Väljakute broneerimine 600 2915
Info sulgpallitreeningute kohta 56 242 282
facebook button
tennisekooli logo tondiraba logo sulgpallikool logo

Koolist

Tondiraba Sulgpallikooli treeningutel osaleb 70 last vanuses 4-18. Lapsed osalevad aktiivselt Noorte GP-etappidel ja teistel Eesti Sulgpalliliidu ametlikel võistlustel.
Tondiraba Sulgpallikool | 1999-2014, Kõik õigused kaitstud.