Sulgpalliklubi

MTÜ Tondiraba Sulgpalliklubi on 2008. aastal Tondiraba Tennisekeskuse juures asutatud sulgpalliharrastajate klubi, mille treeningutes osaleb igal sulgpallihooajal (so september kuni mai) keskmiselt 2 korda nädalas igas kuus 70-90 täiskasvanut.

Tänaseks on tennisekeskuse juurde ehitatud spetsiaalne 8-väljakuga sulgpallihall, mis võimaldab korraga läbi viia mitme treeningrühma treeninguid.

2016. aasta detsembris valmis Osmussaare teel Tallinki Tennisekeskus, kus lisaks tennisele on võimalik 10 spetsiaalsel väljakul harrastada ka sulgpalli. Suure grupitreeningute nõudluse tulemusena laiendas Tondiraba Sulgpalliklubi oma tegevust ka Tallink Tennisekeskusesse.

Lisaks rühmatreeningutele on võimalik oma mänguoskusi lihvida ka eratreeningutes, tehes seda kas üksi, kahekesi või neljakesi näiteks paarimängu õppides.


Täiskasvanute sulgpallilaager Paikusel, august 2017. Foto: Karl-Rasmus Pungas

Sulgpalliklubi treeninguid viivad läbi: peatreener Kristo Kasela ja treenerid Tauno Tooming ja Kaisa Simon.

Klubi treeningutel osalevad harrastussportlased osalevad hooaja jooksul aktiivselt GP-etappidel, Tondiraba Sulgpalliklubi poolt korraldatud võistlustel ja teistel Eesti Sulgpalliliidu ametlikel võistlustel.

Kui klubi esimestel tegutsemisaastatel korraldati täiskasvanutele aastas kaks 3-päevast sulgpallilaagrit, siis alates 2016. aastast toimub aastas erinevatele tasemetele 4-6 treeninglaagrit. 2017. aasta mai lõpus korraldas klubi esimese välislaagri Bulgaarias.


Ootame klubisse uusi aktiivseid sulgpallihuvilisi!

Lisainfo: Kristo Kasela, +372 5624 2282 või info@sulgpallikool.ee