Sulgpalliklubi

MTÜ Tondiraba Sulgpalliklubi on 2008. aastal Tondiraba Tennisekeskuse juures asutatud sulgpalliharrastajate klubi, mille treeningutes osaleb igal sulgpallihooajal (so september kuni mai) keskmiselt 2 korda nädalas igas kuus 70-90 täiskasvanut.

Tänaseks on tennisekeskuse juurde ehitatud spetsiaalne 8-väljakuga sulgpallihall, mis võimaldab korraga läbi viia mitme treeningrühma treeninguid.

Lisaks rühmatreeningutele on võimalik oma mänguoskusi lihvida ka eratreeningutes, tehes seda kas üksi, kahekesi või neljakesi näiteks paarimängu õppides.


Täiskasvanute sulgpallilaager Paikusel, august 2017. Foto: Karl-Rasmus Pungas

Klubi treeningutel osalevad harrastussportlased osalevad hooaja jooksul aktiivselt GP-etappidel, Tondiraba Sulgpalliklubi poolt korraldatud võistlustel ja teistel Eesti Sulgpalliliidu ametlikel võistlustel. Samuti on Tondiraba Sulgpalliklubi liikmed pälvinud auhinnalisi kohti Eesti Meistrivõistlustel ja Eesti Seenioride Meistrivõistlustel.

Kui klubi esimestel tegutsemisaastatel korraldati täiskasvanutele aastas kaks 3-päevast sulgpallilaagrit, siis alates 2016. aastast toimub aastas erinevatele tasemetele 4-6 treeninglaagrit. 2017. aasta mai lõpus korraldas klubi esimese välislaagri Bulgaarias. 2018. aastal käidi teist korda Bulgaarias ja 2019. aasta alguses sulgpallilaagris Lanzarotel.


Ootame treenima uusi aktiivseid sulgpallihuvilisi!

Lisainfo: info[at]sulgpallikool.ee või täida kontaktivorm SIIN.