Babolat Eliit Seeria II etapil mängiti üksik- ja paarismänge

26.oktoobril toimus Tondiraba Sulgpallihallis ja Tallink Tennisekeskuses Babolat Eliit Seeria II etapp 126 osalejaga Eestist, Soomest, Lätist, Indiast ja Venemaalt. Nagu teisel etapil tavaks, võisteldi mees- ja naisüksikmängudes ning mees- ja naispaarismängudes.

Jagamisele läks 15 medalikomplekti. Vaata kõiki tulemusi siit.

Tondiraba Sulgpalliklubi ja Tondiraba Sulgpallikooli liikmed said kokku kaela 11 medalit. Kuldsed medalid said kaela Mikk Aru Meistriliiga meespaaris, Margus Aule/Indrek Kiolein meespaarismängu 2.liigas ja Pille Puskar naispaarismängu Esiliigas.

Tondiraba Sulgpalliklubi tänab võistlusseeria toetajaid: Henkell-Freixenet Eesti AS, Sulgpallivarustus OÜ, Babolat, Väikebussirent OÜ, Lenne OÜ, Rahmqvist-Estonia OÜ ja Antista AS.

Henkell-Freixenet Eesti AS paneb sellel hooajal Babolat Eliit Seeria turniiride üksikmängude finalistidele lisaks välja Babolat 1+ pallitoru.

Babolat Eliit Seeria koosneb kuuest etapist ja üldvõitjate autasustamine toimub viimasel etapil. Vähemalt viiel etapil osalejate vahel loositakse välja televiisor Euronics’ilt ja Mercedes-Bens väikebussi kasutusõigus nädalavahetuseks Väikebussirent OÜ-lt.

Fotod autasustamiselt Tondiraba Sulgpalliklubi Facebooki lehel.

Babolat Eliit Seeria kolmas, paarismängude etapp toimub 7.detsembril. Juhendi leiab siit.