Sulgpallikool

MTÜ Tondiraba Sulgpallikool on 2008. aastal asutatud huvikool, mille treeningutes osaleb igal sulgpallihooajal (so september kuni mai) igas kuus 70-80 last vanuses 4-18 aastat. Sulgpallikooli treeningud toimuvad spetsiaalses 8-väljakuga sulgpallihallis, mis võimaldab korraga läbi viia mitme treeningrühma treeninguid. Kõikides vanuserühmades toimuvad treeningud 2-5 korda nädalas. Sulgpallikooli treeninguid viivad läbi 5 treenerit: peatreener Kristo Kasela ja treenerid Tauno Tooming, Kaisa Simon, Anna Kägo ja Ants Mängel.

Sulgpallikool korraldab Tondiraba Suleliste võistlussarja, mille eesmärgiks on pakkuda esmast võistluskogemust algajatele noortele sulgpalluritele. Samuti osalevad sulgpallikooli õpilased teiste sulgpallikoolide poolt korraldatavatel võistlustel, suuremad lapsed võtavad aktiivselt osa noorte ja täiskasvanute GP-etappidest, Tondiraba Sulgpalliklubi ja teiste klubide poolt korraldatud Eesti Sulgpalliliidu kalendris olevatest võistlustest. Võistlusspordiga tegelevad sulgpallikooli õpilased omandavad võistluskogemusi lisaks ka lähiriikides (Soome, Rootsi, Läti ja Leedu) toimuvatel rahvusvahelistel võistlustel.

Lisaks tavapärastele treeningutele korraldab sulgpallikool lastele linnalaagreid ning laagreid erinevates Eestimaa paikades.

Minisulgpall

Minisulgpall on mõeldud lastele vanuses 4-7 eluaastat. Soomes ja Taanis tegeletakse minisulgpalliga juba aastast 2010, Tondiraba Sulgpallkool alustas minisulgpalli treeningutega 2012. aastal.

Meie eesmärgiks on pakkuda liikuvaid treeninguid, mis tagavad lapse hea tervise ja elukvaliteedi. Minisulgpallis õpetatakse lastele läbi lõbusate ja arendavate mängude peamiselt reketi käes hoidmist ja palli tabamist. Lisaks sulgpallile arendavad treeningud laste koordinatsiooni, reaktsiooni, kiirust ja täpsust.

Et kohandada sulgpall väikelapsele jõukohaseks, treenime spetsiaalselt väikestele lastele mõeldud lühikeste reketitega ja madala võrguga. Lisaks kasutame treeningutel ka muid arendavaid vahendeid nagu õhupallid, liivakotid, hularõngad ja hüppenöörid.

Sulgpallikooli korraldatud laagrid, linnalaagrid ja kursused lastele.

Ootame treeningutele uusi aktiivseid sulgpallihuvilisi noori!

Lisainfo: Kristo Kasela, +372 5624 2282 või kristo@sulgpallikool.ee

MTÜ Tondiraba Sulgpallikooli õpilase liitusmisankeedi saab alla laadida SIIT (.doc).