Hinnakiri

Hooaeg 2024/2025, kehtib alates 19.08.2024

Koolilapsed

Treenides:

60 minutit nädalas: kuutasu 42 € (52€*)

90 minutit nädalas: kuutasu 47€ (57€*)
120 minutit nädalas: kuutasu 79 € (89 €*)
150 minutit nädalas: kuutasu 87 € (97 €*)
180 minutit nädalas: kuutasu 95 € (105 €*)
210 minutit nädalas: kuutasu 103 € (113 €*)
240 minutit nädalas: kuutasu 110 € (120 €*)
300 minutit nädalas: kuutasu 119 € (129 €*)

* Kellel on tegemata lapsevanema kinnitus ja kelle eest kohalik omavalitsus sporditoetust ei maksa

NB! Tondiraba Sulgpallikool on litsenseeritud huvialakool, mis võimaldab lapsevanemal makstud treeningutasult saada tulumaksu tagastust.

Sulgpallitreeningute kuutasu sisaldab Eesti Sulgpalliliidu liikmetasu (lisainfo siit).

Tondiraba Sulgpallikool vabastab lapse kuutasust juhul kui ta haiguse või muu mõjuva põhjuse tõttu puudub treeningutelt üle nelja nädala tingimusel, et sellest informeeritakse koheselt Tondiraba Sulgpallikooli (e-mail: info[at]sulgpallikool.ee).

Lühiajalisema puudumise korral jääb kuutasu samaks kuna klubi peab tasuma väljaku rendi ja treenerite töötasud olenemata laste arvust väljakul. Võimaluse korral pakume välja asendustunnid.

Riigipühadel ei toimu laste sulgpallitreeninguid.

Koolivaheaegadel toimuvad treeningud erigraafiku alusel. Täpsemad aegade osas saadetakse info e-mailiga vähemalt 1 nädal enne vaheaja algust.

Sulgpalli eratreeningud

Alates 25 €/tund (kokkuleppel treeneriga).

Grupitreeningu hind kokkuleppel.

Sulgpallivõistlused

Korralda meeldejääv sünnipäev, firmapidu või muu tähtpäev, sulgpallivõistlusega (üritusega). Aitame korraldada meeleoluka sündmuse vastavalt Teie soovile! Lisainfo: info[at]sulgpallikool.ee
Sulgpallivõistlusi võib korraldada ka nende mängijate vahel, kellel eelnev mängukogemus puudub.

Küsimuste tekkimisel või info saamiseks võtke meiega ühendust: info[at]sulgpallikool.ee