Hinnakiri

Hooaeg 2019/2020, kehtib alates 19.08.2019

Koolilapsed

Treenides:

2x nädalas (120 minutit nädalas): kuutasu 49 € (59 €*)
2x nädalas (150 minutit nädalas): kuutasu 54 € (64 €*)
2x nädalas (180 minutit nädalas): kuutasu 59 € (69 €*)
3x nädalas (210 minutit nädalas): kuutasu 64 € (74 €*)
3x nädalas (240 minutit nädalas): kuutasu 69 € (79 €*)
4x nädalas (300 minutit nädalas): kuutasu 79 € (89 €*)

* Kellel on tegemata lapsevanema kinnitus ja kelle eest kohalik omavalitsus sporditoetust ei maksa

NB! Tondiraba Sulgpallikool on litsenseeritud huvialakool, mis võimaldab lapsevanemal makstud treeningutasult saada tulumaksu tagastust.

**Lapsed, kes treenivad järgnevates treeninggruppides:

E 17.00-18.00
R 16.30-17.30

1x nädalas treenides kuutasu: 30 €
2x nädalas treenides kuutasu: 50 €

Sulgpallitreeningute kuutasu sisaldab Eesti Sulgpalliliidu liikmetasu (lisainfo siit).

Tondiraba Sulgpallikool vabastab lapse kuutasust juhul kui ta haiguse või muu mõjuva põhjuse tõttu puudub treeningutelt üle nelja nädala tingimusel, et sellest informeeritakse koheselt Tondiraba Sulgpallikooli (e-mail: info@sulgpallikool.ee)

Lühiajalisema puudumise korral jääb kuutasu samaks kuna klubi peab tasuma väljaku rendi ja treenerite töötasud olenemata laste arvust väljakul. Võimaluse korral pakume välja asendustunnid.

Lasteaialapsed

Kohatasu: 14 € – tuleb tasuda iga kuu, isegi kui laps on haige.
1 trenn 4,5 € – treener paneb kirja, mitu korda laps kuu jooksul treeningutes osales.

Kuu lõpus liidetakse kokku trennis käidud korras ja kohatasu ning saadetakse vastav arve e-mailile.
Kui lasteaia grupis käib laps, kelle eest Tallinna linn maksab klubile toetust, on ühe trenni hind 3,5 €.

Täiskasvanud

Kuutasu alates 39 €/kuu.
Täiskasvanute treeningud on pikkusega 60-90 minutit.

Tondiraba Sulgpalliklubi treeningute kuutasu arvestamise ja tasumise reeglid täiskasvanutele leiab siit (kehtib alates 26.08.2019).

Sulgpalli eratreeningud

Alates 20 €/tund (kokkuleppel treeneriga).

Grupitreeningu hind kokkuleppel.

Tondiraba Tennisekeskuse sulgpalliväljakute rendi hinnakiri

Hinnakirjaga saab tutvuda: http://tennisekool.ee/hinnakiri/

Sulgpallireketi laenutus: 5 €/kord

Väljakuid saab broneerida 10 päeva ette telefonidel 600 2915 ja 5622 0314 või internetis SIIT (internetis broneerimine annab 10% soodustust!).
Administraatorile on vajalik jätta oma mobiiltelefoni number.

Sulgpallireketite keelestamine

Sulgpallireketi keelestamine 15 € (sulgpallireketeid saab keelestamisse anda Tondiraba Tennisekeskuse administraatori kätte või Sulgpallivarustuse poodi (https://www.sulgpallivarustus.ee/, keelestamise eest saab tasuda sularahas või kaardiga)

Sulgpallivõistlused

Korralda meeldejääv sünnipäev, firmapidu või muu tähtpäev, sulgpallivõistlusega (üritusega). Aitame korraldada meeleoluka sündmuse vastavalt Teie soovile! Lisainfo: info@sulgpallikool.ee
Sulgpallivõistlusi võib korraldada ka nende mängijate vahel, kellel eelnev mängukogemus puudub.

Küsimuste tekkimisel või info saamiseks võtke meiega ühendust: info@sulgpallikool.ee