Võistlussarjad

Babolat Eliit Seeria

Hooajal 2018/2019 toimub 6 etappi:

1.etapp: 13.oktoober 2018 – MS, WS, XD

2.etapp: 27.oktoober 2018 – MS, WS, MD, WD

3.etapp: 8.detsember 2018 – MD, WD, XD

4.etapp: 26.jaanuar 2019 – MS, WS, XD

5.etapp: 23.märts 2019 – MS, WS, MD, WD

6.etapp: 27.aprill 2019 – MD, WD, XD

Igal etapil mängitakse kahte mänguliiki Meistri-, Esi-, 2-, 3- ja 4-liigas.

Kuue etapi põhjal koostatakse jooksev edetabel ja edetabeli üldvõitjaid autasustatakse hooaja viimasel etapil.

 

Üldjuhend

Etappide juhendite, tulemuste ja jooksva edetabeliga saab tutvuda turniiride lehel.

 

Toetajad:

         

Babolat Eliit Seeria leiab aset hooajast 2013/2014. Lisaks edetabeli üldvõitjate ja etapivõitjate autasustamisele leiavad aset erinevad loosid. Hooajal 2016/2017 läks kõigi mängijate, kes osalesid vähemalt viiel etapil kuuest, vahel loosi televiisor. Hooajal 2017/2018 loositi vähemalt viiel etapil osalenute valehl välja televiisor ja Mercedes-Benz väikebussi kasutusõigus nädalavahetuseks.

 

Eelnevate hooaegade edetabeli üldvõitjad:

2013/2014: Indrek Luts ja Kaisa Simon

2014/2015: Martin Saarenkunnas ja Külle Laidmäe

2015/2016: Indrek Luts ja Külle Laidmäe

2016/2017: Vahur Lukin ja Elina Elkind

2017/2018: Semjon Brener ja Sandra Eiduks

Tondiraba Sulelised

Hooajal 2018/2019 toimub 6 etappi:

1.etapp: 20.10.2018

 

Juhendite, tulemuste ja edetabelitega saab tutvuda turniiride lehel.

 

Hooaja toetajad:

   

Eelnevate hooaegade edetabeli esikolmikud:

2017/2018 (edetabel):

I koht – Targo Lauk ja Kerlin Rosenberg

II koht – Erkki Laagriküll ja Kathy-Karmen Kale

III koht  – Rasmus Talts ja Greteli Mittal

2016/2017 (edetabel):

I koht – Mihkel Mart Liim ja Liis Tamberg

II koht – Märt Aolaid ja Kathy-Karmen Kale

III koht  – Kait Contra Tähe ja Kärolin Kerem

2015/2016 (edetabel):

I koht – Mario Kirisma ja Triinu Tombak

II koht – Morten Karjus ja Anna Martha Seer

III koht  – Sten Muinast ja Liis Tamberg

2014/2015 (edetabel):

I koht – Mario Kirisma ja Kadri Kalmus

II koht – Tauri Ivask ja Eliise-Kristiina Altmäe

III koht  – Morten Karjus ja Anna Martha Seer

2013/2014 (edetabel):

I koht – Janar Vapper ja Kadi Kaljurand

II koht – Andreas Pikorainen ja Arabella Koonik

III koht  – Mattias Rebane ja Gertrud Greim

2012/2013 (edetabel):

I koht – Nikita Bubnov ja Mari Ann Karjus

II koht – Aleksei Slõkov ja Triinu Orgmäe

III koht  – Rando Stoltsen ja Birgit Maidla

2011/2012 (edetabel):

I koht – Martin Maipuu ja Mari Ann Karjus

II koht – Robin Mäe ja Birgit Maidla

III koht  – Jens Veende ja Keiri Tiigiste

 

Babolat Seeria eelnevate hooaegade üldvõitjad ja loosimiste võitjad.

Tondiraba Suleliste VI etapi võitjad, mai 2017. Fotod: Karl-Rasmus Pungas